Ford Focus MK3-2018 Carbon fiber grain ABS, przełącznik świateł ozdobne pokrowce LHD lewa strona
zł59.52

Ford Focus MK3-2018 Carbon fiber grain ABS, przełącznik świateł ozdobne pokrowce LHD lewa strona

1 Opinie | Napisz opinię
  • Dostępność:W magazynie
  • Kod Towaru :o1114

Dlatego, że jeden i ten sam model samochodu może odbywać się w różny sposób w różnych krajach.Tak więc, kiedy dostaniesz.Jeśli nie pasuje lub nie jest dostępny.Proszę, skontaktuj się z nami.Daj nam zdjęcie, daj nam znać, gdzie jest błąd.Zapewniamy was z zadowalające obsługą.Dziękuję Wam za wsparcie i zrozumienie funkcji:

Prosta instalacja, bez żadnych narzędzi, podwójna boczna samochodowa taśma klejąca 3M jest mocowana.

Nigdy Nie Znikną, Nigdy Nie Rdzewieje.

Zadbaj o atrakcyjny pokaz i personalizację samochodu.

Wykonane w obiekcie ISO 9001, aby zapewnić dobrej jakości.Surowy test QC fabryki.gwarantowana jakość, oferowana gwarancja.Jeden z najlepszych na rynku.Trwa Rok.Uwaga: ponieważ jeden i ten sam model samochodu może być różnie wykonana w różnych krajach.Proszę, upewnij się, że część samochodu, jak pokazano na naszym rysunku, lub nie pasuje, jeśli są jakieś różnice, prosimy o kontakt z nami przed zakupem, dzięki!Instalacja: 1. Usunąć cały kurz i tłuszcz z zastosowania. 2. Użyj 3M General Purpose Cleaner i Wax Remover lub inny miękki rozpuszczalników, takich jak benzyna lakowa, spowodowane czystą szmatką. 3. pośrednio podgrzać wykończenia i karoseria samochodu za pomocą suszarki do 30 stopni Celsjusza, w celu osiągnięcia lepszej natychmiastowy sprzęgła. 4. Zdjąć zewnętrzną powłokę z taśmy, aby odsłonić lepką stronę. 5. Nałóż listwa ochronna (z formowanej taśmą) na wybranym obszarze nadwozia samochodu. 6. buff w dół, ledwo po nałożeniu. 7. na 24 godziny przed myciem samochodu.Skontaktuj się z nami: będziemy bardzo wdzięczni, jeśli zostawisz mnie pozytywną opinię z czterech 5-szczegółowymi ocenami sprzedaży (DSR) dla nas, opierając się na swoim zadowoleniu naszych towarów i usług.To zajmie ci tylko kilka sekund .ale to bardzo wiele dla mnie znaczy .i zrobimy to samo dla ciebie w ciągu 24 godzin lub nawet wcześniej.jeśli zostanie pozostawione mniej pozytywnych recenzji, będziemy wdzięczni za możliwość bycia wysłuchanym i rozwiązać wszelkie problemy, które cię niepokoją.proszę,nie zostawiaj nas żadnych neutralnych/negatywnych opinii, skontaktuj się z nami, aby rozwiązać wszelkie pytania dotyczące transakcji .Jestem szczery sprzedawca , zawsze jestem tutaj, aby rozwiązać problem dla ciebie .NIE MA TAKICH PROBLEMÓW, KTÓRYCH NIE MOGLIBYŚMY ROZWIĄZAĆ DWIE OSOBY .Dziękujemy za wsparcie.

Tagi: wykończenie ford focus, ostrość spoiler, ford focu, powieki reflektor ford focus mk3, Cruz, maskę Volkswagena, focus st, BROD, głowy ford focus mk4, przyrząd Ford Focus 1.

  • Materiał: Imitacja Włókna Węglowego
  • Ilość: 1
  • Rok: 2015-2018
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • marka: NoEnName_Null
  • Umieszczenie Naklejki: Przednie i tylne lampki do czytania
Dodatkowe informacje