Oryginalny panel dotykowy + LCD kompletny zespół do Ulefone Armor X3
zł159.74 zł130.99

Oryginalny panel dotykowy + LCD kompletny zespół do Ulefone Armor X3

1 Opinie | Napisz opinię
  • Dostępność:W magazynie
  • Kod Towaru :o166

Opis

O produkcie

1. Wymiana wyświetlacz LCD + touchpad w zbieraniu Ulefone Armor X3.

2. wymień stary, uszkodzony, pęknięty, uszkodzony.

3. Aby urządzenie bardziej orzeźwiającego niż kiedykolwiek.

4. Każdy produkt został przetestowany i jest w dobrym stanie przed wysłaniem.

5. zalecane jest profesjonalny montaż.Nie ponosimy odpowiedzialności po zainstalowaniu ekranu.

6. Uwaga: wysyłka odbywa się zgodnie z modelem tytułu.

Uwagi Przed Instalacją

1. porady 1: Test przed instalacją

Podczas badania nie należy zdejmować folię ochronną lub przywieszki.Proszę zwrócić uwagę na problem elektryczności statycznej.

Przed przystąpieniem do jakichkolwiek napraw należy uziemić pasek ESD (wyładowanie elektrostatyczne).Pozwoli to uniknąć uszkodzenia podzespołów elektronicznych telefonu na skutek wyładowania elektrostatycznego.

Upewnij się, że nosić ochronę oczu i zachowali ostrożność, aby nie skaleczyć się w palec odłamkami szkła.

2. Porady 2: symulacja testów

Wymiana ekranu-jest to bardzo delikatny produkt.Zalecamy przeprowadzenie testów przed instalacją.Proszę, naśladuje badania, co oznacza, że telefon osobno, (płyta główna + wyświetlacz LCD lub ekran) kabel audio jest podłączony i nowy zamiennik, włączenie zasilania, test jest zakończony.Jeśli test odbył się normalnie, należy zainstalować go.Jeśli on nie może pokazać, prosimy o kontakt z nami po raz pierwszy.I, proszę, nie zmuszajcie go zainstalować w telefonie komórkowym.Nie ponosimy odpowiedzialności po zainstalowaniu ekranu.

3. Tips 3: Nie wyginać kabel

Proszę, upewnij się, że LCD kabel nie перегибается.Ponad 90 stopni zgięte spowoduje czarny wyświetlacz.

LCD wyświetlacz jest zabezpieczony пузырчатым workiem, nie będziemy oferować gwarancję na instalację.

Zdjęcia

Wysyłka 1. China Post Ordinary Small Packet Plus można śledzić tylko w Chinach i żadnej informacji o śledzeniu w twoim kraju nie ma. 2. EMS, DHL, UPS, TNT lub poczta lotnicza do sposobu wysyłki są. 3. Darmowa wysyłka: darmowa wysyłka do wyboru krajów i różnych sposobów dostawy.Proszę sprawdzić listę wysyłki i pakowania w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji. 4. czas dostawy: EMS, UPS, DHL, Fedex i TNT : 3-7 dni.W rzadkich przypadkach, surowe celne przerwy sprawi, że czas dostawy trochę dłużej, proszę uzbroić się w cierpliwość. 5. nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek wypadki, opóźnienia lub inne kwestie, które są odpowiedzialnością usługi dostawy. 6. wszelkie należności opłaty lub opłaty są na odpowiedzialność kupujących. 7. prosimy uważnie sprawdzić swój adres podczas przetwarzania zamówienia. 8. Nie wahaj się do nas z każdym pytaniem, oferujemy państwu satysfakcjonującej odpowiedzi.

Cła i podatków 1. Większość produktów podlegają uiszczenia należności celnych przywozowych (e.g.in USA) lub inne opłaty, a także inne opłaty, w tym podatek od wartości dodanej (VAT) lub inne podatki.Jeśli mają one zastosowanie, to będą one obowiązywać i być określona podczas przetwarzania przesyłki odpowiednio przez organy celne w danym kraju.Proszę sprawdzić przywóz politykę swojego kraju, aby zrozumieć i zainstalować stosowalność i swoją odpowiedzialność za wszelkie takie opłaty lub podatki dla produktów, które kupujesz. 2. wszystkie obowiązujące cła i podatki, jeśli w ogóle, nie są wliczone w cenę zakupu zamówienia lub umowy.Jeśli są one stosowane i są pobierane, to one są (a nie naszej, producenta lub dostawcy produktów) wyłączną i wyłączną odpowiedzialność i muszą zostać uregulowane bezpośrednio do twojego rządu lub firmy kurierskiej w momencie dostarczenia produktów. 3. płatność powyższych opłat, opłat i podatków nie jest naszym obowiązkiem (a także odpowiedzialnością producenta lub dostawcy produktów). 4. nie będziemy ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek dostawy lub celną opóźnienie, tak jak to jest poza naszą kontrolą.

Gwarancja i zwroty 1. Tylko wadliwy produkt zostanie zaproponowana wymiana. 2. wadliwe produkty muszą być zwrócone w ciągu 30 dni od daty złożenia zamówienia. 3. to może potrwać do 7 dni roboczych, aby zrealizować zwrot po tym, jak otrzymamy produkt.Upewnij się, że telefon nie ma sztucznych uszkodzeń, nie rozbierać go na części.Powrotna wysyłka płatne przez kupującego.Wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i twój po#. 4. Zwrócimy ci pełną kwotę wygraną po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów, po tym jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję z Oddi.pl.Czy można wybrać sobie wymianę. 5. będziemy ponosić cały koszt dostawy, jeśli produkt(y) nie są tak reklamowane.

Skontaktuj się z nami 1. jesteśmy zależni od naszej satysfakcji klienta, aby odnieść sukces.Więc twoja opinia jest bardzo ważna dla nas.Jak masz swój towar, proszę, zostaw komentarz dla nas, to powie nam, że masz swoje towary.Możemy również odpowiemy pozytywnych opinii w tym samym dniu. 2. Jeśli jesteś zadowolony z naszych towarów.Proszę zostawić nam pozytywną opinię i wyobraź sobie nasz najlepszy serwis, najlepsze jakości produkt swoim znajomym. 3. skontaktuj się z nami przed wyjazdem każdy negatywny neutralny komentarz.Będziemy współpracować z państwem w celu rozwiązania wszelkich problemów.

Tagi: ekran grace x3, tylna kamera x3 ekran, ekran pocox x3, ekran działania x3, ekran no1 x3, ekran innjoo x3, ekran allview x3, ekran ulefone 3, ekran fiio x3, ekran korg x3.

  • Numer Modelu: dla Ulefone Armor X3
  • Typ: ekran dotykowy
Dodatkowe informacje