5 ostrzy termalny podany w działanie wentylatora kominkowego Eco życzliwa, spokojna praca dystrybucja ciepła wentylator kominka wentylator pieca na opał dla domu
zł118.52 zł104.31

5 ostrzy termalny podany w działanie wentylatora kominkowego Eco życzliwa, spokojna praca dystrybucja ciepła wentylator kominka wentylator pieca na opał dla domu

0 Opinie | Napisz opinię
  • Dostępność:W magazynie
  • Kod Towaru :o282

Pakiet Zawiera:

1 * Kominkowa Wentylator

1 * Instrukcja Obsługi

Specyfikacja:

Materiał: stop aluminium

Kolor: Czarny

Ostrze: 5

Rozmiar: 16*18,5 cm/6,3*7,28 cm(L*w)

Zakres Temperatur Pracy: 122-662°F/ 50-350℃

Фетуры:

- Automatyczny start: szybka szybkość, większą ilość powietrza.Termodynamiczna pieca wentylator przeznaczony jest do cyrkulacji ciepłego powietrza wytwarzanego przez spalanie drewna/węgla lub пеллетной mikrofalową.

- Ochrona środowiska i niezależne zasilanie: termoelektryczny moduł działa jak mały generator do napędu silnika wentylatora.Żadnych baterii lub energii elektrycznej nie jest wymagane!Ulepszona cyrkulacja gorącego powietrza może przynieść większy komfort, a korzystanie z pieca opalanego drewnem, zmniejsza się o 28%.

- Bezpieczna konstrukcja: gumowa piec taktuje anodyzowanego aluminium i jest odporna na wysokie temperatury do 662°F (350°C).Nie odkształca się i nie traci kolor, nawet po długotrwałej pracy w wysokich temperaturach.

Zasada pracy wentylatora: termodynamiczna wentylator kominka wykorzystuje термоэлектрическую technologię konwersji różnicy temperatur w energię elektryczną.W centrum wentylatora znajduje się unikalny termoelektryczny moduł.Po podgrzaniu moduł wytwarza gorące i zimne powierzchnie, a cieplnej interfejs arkusz spływa w moduł i wytwarza prąd dla pracy wentylatora.

Uwaga:

1.ze względu na różnice między różnymi monitorami, obraz może nie odzwierciedlać rzeczywisty kolor elementu.Gwarantujemy, że styl jest taki sam, jak pokazano na zdjęciach.

2.ze względu na pomiar ręczny i różnych metod pomiaru, proszę, pozwól 1-3 cm

Uwaga:

Do przesuwania lub przenoszenia wentylatora należy zawsze używać rozszerzalny uchwytu w rękawicach.Podczas korzystania z płyty, należy trzymać ją z dala od dzieci.

/ O serwisie / terminowość pełny zwrot pieniędzy,jeśli produkt nie został odebrany gwarantowany czas dostawy ponad ochrona długoterminowa na 15 dni więcej zabezpieczenia po zakończeniu zamówienia zwraca artykuł zwrotu każdego produktu, tylko w idealnym stanie gwarantowana jakość gwarantowana jakość lub pełny zwrot pieniędzy

Jeśli masz jakieś problemy z naszymi produktami lub usługami, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami przed opuszczeniem negatywną opinię.Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać każdy problem i zapewnić państwu lepszą obsługę klientów.

Tagi: wentylator pieca mocy cieplnej, 2 ostrzami wentylator pieca z napędem cieplnym, дымоходный wentylator, wentylator wyciągowy komina, wentylator cieplnej, łopatka wentylatora, wentylator pieca z napędem cieplnym duży, 4 wentylator pieca z napędem cieplnym, przebite drewno, wewnętrzna mikrofalowa.

  • Zakres temperatur pracy:
  • Materiał:
  • Rozmiar:
  • Numer Modelu: G32326
  • Ostrze:
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
Dodatkowe informacje