10szt twarz dziewczyny uroki zestaw 0008
zł47.65

10szt twarz dziewczyny uroki zestaw 0008

1 Opinie | Napisz opinię
  • Dostępność:W magazynie
  • Kod Towaru :o484

Materiał: stop

rozmiar: 2~3,5 cm

kolor: złoto, srebrny, różowe złoto/czarny

typ: królowa dziewczyna

Przyjęte sposoby płatności :

Obecnie można zapłacić za pomocą Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi i bankowym.W przyszłości na Oddi.pl będzie dostępna, więcej opcji płatności

Jak zapłacić kartą kredytową :

Podczas składania zamówienia wybierz kartę kredytową, której chcesz zapłacić, i zostaniesz przekierowany na bezpieczną stronę płatności.Następnie po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Jak zapłacić przelewem bankowym :

1.na stronie składania zamówienia wybierz opcję przelewu bankowego jako metody płatności. 2.In w sekcji Informacje o bankowym tłumaczeniu zobaczysz informacje o rachunku escrow, niezbędne do przelewu płatności. 3.proszę wydrukować rozdział, zawierający informacje o koncie bankowym na tłumaczeniu. 4.przejdź do lokalnego banku, aby przelać swoje płatności.Przynieść wydrukowaną informację o bankowym tłumaczeniu i pokaż jej pracownikowi banku przed tym, jak dokonać płatności.Jak tylko płatność zostanie zakończona, będzie bezpiecznie przechowywane na rachunku depozytowym. 5.jeżeli status zamówienia się nie zmienił na 1Cbuyer zapłacił za zamówienie poprzez 1D 5 dni po dokonaniu płatności, prosimy o kontakt z nami 6.podczas korzystania z przelewów bankowych, proszę podać wystarczająco dużo pieniędzy, aby pokryć opłaty za obsługę wszystkich banków.To gwarantuje, że otrzymamy pełna płatność i pomoże ci uniknąć strat pieniężnych, spowodowane zwrotem środków lub zarodnikami.

Sposób Dostawy

Zwykle zapewniamy bezpłatną wysyłkę E-packet Standard Shipping,która zwykle zajmuje 15-35 dni roboczych do wysyłki.wysyłka przez EMS,DHL, fedex, UPS lub FEDEX jest również dostępna, jeśli chcesz zapłacić za dodatkową opłatą) lub zamówienie dociera do dużej ilości.Jeśli twój towar został pominięty lub jest uszkodzony.Prosimy o kontakt z nami swobodnie, jak to możliwe.

Tagi: żel-zestaw do paznokci, zestaw żel-lakier do paznokci, pierścień lota, zestaw kobiet, twarz, lampy, Zestaw Lakieru Do Paznokci, blackpink kpop, zestaw bielizny galter, klawisz klawiatury.

  • Typ Towaru: Zaklęcie
  • Cienka lub fashion: Modne modele
  • Numer Modelu: 0006
  • Typ Metali: Iron stop
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
Dodatkowe informacje