9 szt./kpl. motoryzacja przycisk regulacji trybu terenu naklejka dla Land Rover Discovery 5 2017-2019 dla Range Rover Sport akcesoria
zł277.91

9 szt./kpl. motoryzacja przycisk regulacji trybu terenu naklejka dla Land Rover Discovery 5 2017-2019 dla Range Rover Sport akcesoria

0 Opinie | Napisz opinię
 • Dostępność:W magazynie
 • Kod Towaru :o667

9 szt./kpl. przycisk regulacji trybu CarTerrain naklejka dla Land Rover Discovery 5 2017-2019 dla Range Rover Sport 2014 akcesoria

Szczegół: Naklejka, Przyciski Regulacji Trybu Terenu Samochodu

100% Nowy I Wysokiej Jakości

Materiał: Wysokiej Jakości Stop Aluminium

Łatwa instalacja,tylna część z dwustronną etykietą do 3 m

Pakiet zawiera 11 sztuk okien przycisku wykończenia

Dla Range Rover Sport 2014 2015 2016 2017

Land Rover Discovery 5 2017-2019

Płatność

Zalecamy płacić na Oddi.pl .

West Union, TT i wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez bezpieczny system płatności ESCROW .

Proszę dokonać płatności w terminie 3 dni od zamówienia, aby zapewnić szybką wysyłkę i dostawę.

Jeśli nie możesz złożyć zamówienie bezpośrednio po zamknięciu aukcji, proszę, poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie.Płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni.

gwarancja jakości

Oferujemy 12 miesięcy gwarancji, kupuj pewność siebie!

Wszystkie produkty przeszły rygorystyczny test naszym doświadczonym QC przed wysłaniem.Ale mogą wystąpić pewne nieoczekiwane problemy.Naprawiamy produkty za darmo na koszt siły roboczej w okresie gwarancyjnym.Cena zastąpionych części spoczywa na was.Sztucznych usterki i uszkodzenia, takie jak złamane, zadrapania, nie wchodzą w naszą gwarancję.

Oferujemy 15-dniowy zwrot/wymianę z darmowej odwrotnej dostawą tylko dla towarów, które nie spełniają opisu, lub towar jest uszkodzony, albo masz niewłaściwy towar.Z innych powodów oferujemy wymianę/zwrot towaru w ciągu 7 dni.Zwracamy koszt towaru, wkrótce po tym, jak otrzymamy zwrócony towar tak nowym, jak i wysłali go do ciebie.Cóż, koszt wysyłki i opłaty za traktowanie przesyłki nie będą zwracane.

Wszystkie koszty фрахту (wysyłanie i ponowne wysyłanie), związane z naprawą/wymianą/zwrotem, spadnie na ciebie.

Zwrot

Masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 15 dni, aby go odzyskać od daty jego otrzymania.Jeśli ten towar jest do państwa dyspozycji 7 dni, uważa się za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Nie ma wyjątków!

Wszystkie zwracane produkty prosimy, znajdują się w oryginalnym opakowaniu, a my zwrócimy ci pełną kwotę wygraną po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi włączonymi elementów i akcesoriów.

Znaczenie:

Nie ponosimy odpowiedzialności za uiszczenie wszelkich opłat celnych lub należności celnych przywozowych.

Cena, jaką zapłacił za towar, wyklucza jakikolwiek podatek celny.Nie ponosimy żadnych opłat w krajach docelowych.

Zwykle ogłaszamy swoje towary jako prezent lub próbki itp handlowym fakturze lub deklaracji celnej, proszę zwrócić uwagę, że ta niska cena nie odzwierciedla ogólną cenę, którą zapłacił lub muszą zapłacić.I staramy się pomóc ci zminimalizować wszelkie podatki na import GST, V. A. T lub inne podatki na import, ale nie możemy zagwarantować brak opłat podatkowych, ponieważ to zależy od polityki danego kraju.Choć odprawa celna nie wchodzi w naszą odpowiedzialność, my również dołożymy wszelkich starań, aby pomóc w zgodzie z naszym 7-letnim doświadczeniem eksportu.

Na wszystkie e-maile odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego.Jeśli nie otrzymałeś odpowiedź, proszę przesłać swój adres e-mail, a my odpowiemy jak najszybciej.

Tylko Poważny Kupujący!Proszę, umieść wniosek, tylko jeśli zgadzasz się ze wszystkimi warunkami.

Opinie

Wasze pozytywne opinie i ocenę 5 gwiazdek będą bardzo mile widziane.Proszę, nie zostawiaj żadnych neutralnych lub negatywnych opinii, nie kontaktując się z nami, jeśli masz problemy z zamówieniem.Uwolnimy cię od wszystkich problemów z dobrej biznesowym stylu, ale negatywną opinię nic nie może zrobić.

Bóg jest w naszych sercach, dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie wątpliwości i dać ci 100% satysfakcji, jeśli zamówione towary lub nasz serwis nie zadowolą cię.Uwierz mi, wiele nieznanych ludzie stają się najlepszymi przyjaciółmi, jak zwykle, począwszy od kontrowersyjnych, a nie negatywnych opinii.Dziękuję za waszą любезную wsparcie!

UDANYCH ZAKUPÓW!

Tagi: zegarki sportowe 2021, Discovery 5 czarny, l462, discovery sport 2017 mat, pajero sport 2021, drzewo wnętrza samochodu, land rover sport, Land Rover Discovery, discovery sport door, wentylacja Range Rovera.

 • Rok: 2014-2017
 • Wykończenie Przycisku Regulacji Trybu CarTerrain: Akcesoria Do Samochodów Sportowych Range Rover Sport
 • Waga Produktu: 0.05kg
 • Długość Produktu: 0inch
 • Szerokość Produktu: 0inch
 • Rodzaj Materiału: Stop Aluminium
 • Typ Towaru: Sztukateria Wewnętrzna
 • Wysokość Produktu: 0inch
 • Nazwa Modelu: Przycisk Regulacji Trybu CarTerrain
 • Akcesoria Do Land Rover Discovery 5: Akcesoria samochodowe dla Range Rover Sport
Dodatkowe informacje