Automatyczny Elektroniczny Regulator Systemu Nawadniania Wody Zegar Podlewania Ogrodu System Sterowania Nawadnianiem
zł89.26 zł71.39

Automatyczny Elektroniczny Regulator Systemu Nawadniania Wody Zegar Podlewania Ogrodu System Sterowania Nawadnianiem

0 Opinie | Napisz opinię
  • Dostępność:W magazynie
  • Kod Towaru :o740

Automatyczny elektroniczny regulator systemu nawadniania wody timer dla szklarnie ogrodu owocowego ogrodu wewnętrznego sektora patio, dziedziniec

Szczegółowe informacje:

Zastosowanie tego sterownika nawadniania nie tylko pozwala efektywnie wykorzystać zasoby wodne, ale i zwiększa skuteczność automatycznego nawadniania.

Duży projekt ekranu, poręczne dla ciebie, aby jasno zrozumieć, czas nawadniania i stan pracy maszyny.

Ustalając projekt programów nawadniania, upewnij się, że może on regularnie podlewać rośliny zgodnie ze swoimi rzeczywistymi potrzebami.

Konstrukcja filtra o wysokiej gęstości, skutecznie blokuje zanieczyszczeń w wodzie i zapewnia, że on może pracować przez długi czas.

Doskonale nadaje się do ogrodu, ogrodu, szklarni, owocowego ogrodu krajowego sektora, kroplówki w domu, patio, dziedzińca, itp.

Specyfikacja:

Odpowiednia temperatura wody: od 0 do 40 stopni

Ciśnienie robocze wody: 0,0-8 kg

Źródło zasilania: 2 baterie AA (nie dołączone w zestawie)

Pakiet:

1 x sterownik nawadniania

Płatność >>> 1. akceptujemy Alipay, West Union, TT i wszystkie główne karty kredytowe poprzez bezpieczny system płatności ESCROW.

2. płatność musi być dokonana w ciągu 5 dni od zamówienia.

3. Jeśli nie możesz złożyć zamówienie natychmiast po złożeniu zamówienia, proszę, poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie.

Wysyłka >>> 1. zamówienie zostanie wysłane w ciągu 4 dni roboczych po pełnej płatności.

2. wysyłamy tylko na adres potwierdzony zamówienia, proszę, upewnij się, że twój adres zamówienia zgodny z adresem dostawy.

3. usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie.

4. Jeśli nie otrzymasz swój ładunek na czas, skontaktuj się z nami przed otwarciem sporu, sprawdzimy problem i damy ci decyzję w ciągu 24 godzin.

Gwarancją >>> 1. 6 miesięcy ograniczonej gwarancji producenta na wadliwe produkty (za wyjątkiem przedmiotów, uszkodzonych i/lub nieprawidłowo wykorzystanych po otrzymaniu).

2. uszkodzone części muszą być zwrócone w okresie gwarancyjnym, należy poinformować nas, co to za wada, i dać nam numer twojego zamówienia.

Zwrot i zwrot >>> 1. Jeśli towar jest uszkodzony, kupujący powinien skontaktować się z nami przed zwrotem towaru.

2. Jeśli kupujący nie chciał zwrócić towar, zrobimy pełny lub częściowy zwrot środków na podstawie szczegółowych sytuacji.

Opinie >>> staramy się ze wszystkich sił, aby dać naszym klientom szczęśliwy zakupów.Proszę, skontaktuj się z nami, aby rozwiązać każdy problem, zanim dasz nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli dać ci rozwiązanie jak najszybciej.

Tagi: спринклерный ирригационный automat, 360 sprinkler, lot ogrodzie automatyczne podlewanie, atomizer, zegar ирриг, automatyczna woda, Meble woda, tryskaczowych woda, sprzedający modne ubrania, dozownik wody.

  • Rodzaj Zraszaczy: Wybieranie numeru
  • Typ: Zraszacze
  • Numer Modelu: Regulator Nawadniania
Dodatkowe informacje